Gifts in Honor Of

Thomas S. Adams
Alicia E. Alvarez Blaylock
K. Patrick Andrén
Stephen Arbogast
Reynold R. Arredondo ’87
John Ashton
Stephen N. Balog, Jr.
Colleen Barrett
Stephanie B. Barta
Jackson P. Bell ’24
Lawrence S. Berk
Bryan Boucher
Christopher K. Broom ’87
Teri Broom
David M. Brown
Robert M. Browning
Dean S. R. Butler ’11
Mark D. Butler, Sr.
J. Kay Carrio
Fletcher H. Carron
Class of 2023
Jorge C. Correa
David K. Cox
Jordan D. Cox ’18
Carson H. Crocker ’18
Harlan R. Crow
Allen E. Cullum ’64
Sharon R. Darver
Everett R. Daugbjerg ’18
Blake H. Daugherty ’18
Suzuko Davis
Jordan G. DeMars ’10
Aidan Samuel O. Dewar ’14
Alec P. O. Dewar ’18
Kevin Dilworth
David W. Dini
Christopher M. Disimile
Julie Doerge, R.N.
David H. Engleman ’18
Mason W. Enright ’00
M. Bart Epperson
Alex B. Eshelbrenner ’04
Eileen M. Eshelbrenner
Gary C. Eshelbrenner
Matthew D. Eshelbrenner ’01
David L. Fray
Sean W. Gallagher ’87
Casey J. Gendason
Gregory S. G. Guiler
Dale E. Hackbarth
Jeffrey T. Hale
Kenneth A. Hersh ’81
Matthew J. Hjertstedt
Arnold E. Holtberg
Stephen R. Houpt
Thomas J. Huckabee ’10
D. Scott Hunt
Benjamin D. Hurst ’18
Reagan W. Jones ’18
Frank H. Jordan III
Ellen G. Jurgens
Herb Kelleher
Barbara L. Kinkead
Jerry E. Lacey
Matthew S. Lawson ’16
Hayward H. Lee
Mary Ann Livengood
Kathryn W. Mallick
Charles G. Mapes ’26
William H. Marmion
Corindo I. Martin, Jr.
Marsha L. McFarland
Martin B. McNamara
Joe Milliet
Michael P. Morris
Jon L. Mosle III ’79
Kendall Murphy
Zachary N. Nivica ’23
Eslendy G. Noble
Clara Ann Norman
Daniel A. Northcut ’81
Phillip C. Osborn ’14
Joshua H. Perkins ’14
Henry R. Perot III ’05
John H. Perryman
Dwight L. Phillips
Amy J. Pool
James M. Power ’18
Veronica G. Pulido
Reece B. Rabin ’18
Omar S. Rana ’18
Douglas Rivera
John A. Rivera ’86
James J. Rodríguez ’18
Stephen J. Rogers
Kobe W. Roseman ’18
Catherine B. Rubarth
Michele Santosuosso
Karan A. Sawla ’10
Shannon Schnaible
Samuel J. Shane ’18
Richard J. Sharples
Rohan R. Shetty ’12
Sharan M. Shetty ’09
Curtis H. Smith
Geoffrey C. Stanbury
Martin F. Stegemoeller
Judith T. Sutcliffe
Jay E. Sylvester
Matthew T. Theilmann ’18
Kurt J. Tholking
Isabel A. Toledo
Ronald J. Turner, Sr.
Craig S. Unterberg ’91
Stephen H. Unterberg ’04
Jon E. Valasek
GayMarie W. Vaughan
Anthony A. Vintcent
John H. Webb ’14
Ray T. Westbrook
Bruce C. Westrate
Catherine C. Wetzel
John T. Whatley
Reaves D. White ’18
Jack H. Wilson ’28
Nathan B. Wilson ’24
William F. Wilson ’22
John L. Z. Wood ’19
Richard G. Wood ’17
Kevin Y. Wu ’16
Frank J. Zidell
Oliver B. Zidell
Scott Ziegler

Gifts in Memory Of

Richard Abbondanzio
Robert F. Amundsen, Jr. ’72
Doyle C. Armstrong
John S. Aronson ’71
Scott R. Barber
Marc W. Barta
David S. Bracker ’72
James A. Buckner, Jr.
L.C. Chandler, Jr. ’10
Christopher Y. Choi ’91
Christopher R. Clark ’01
Ora L. Clayton
John J. Connolly
Hugh Corrigan IV
Brendan D. Court ’06
William L. Crofford
Daniel M. Davis
Monte Dhooge ’72
David Diggs
Arthur Douglas
Margie Eglsaer
Elva Eichenwald
Rufus J. Eppler ’72
Carolyn B. Foxworth
John F. Fuller
Ray W. Gilbert
Al G. Hill, Jr. ’63
Iva Hochstim
Stuart E. Jacobson ’72
Lee S. Jamieson ’82
Brent P. Johnson ’89
Karen L. Keltz
Leslie S. Kemp
Thelma Levells
James Livengood
James R. Lorenz ’76
John P. Loza ’81
Marlene A. Mallick
Evans R. Mank
Mrs. Eugene McDermott
Michael Menahem
Philip O. Montgomery III ’72
Paul I. Munves ’65
John N. Mwaura
Charles Pace
George E. Roffman ’99
Richard D. Runyan
Randy Sanders
Matthew A. Schmitmeyer ’10
Stephen M. Seay ’68
Charles T. Semos ’65
Virginia M. Sharples
Robert H. Shelton ’72
Hunt E. Silcock ’08
Nancy Simon
Matthew S. Slay ’90
Marynel S. Suttle
Hong Teh
Terry N. Tomlin ’61
Andrew P. Unterberg ’94
Arun Verma
Betty P. Walker
Elaine G. Warren
Lee D. Webster, Jr. ’82
Bernard J. Weigman
John A. Weinhart
Harry Weinstein
Roger C. West
Victor F. White
Virginia Whitehurst
Tom A. Wittenbraker ’67
Nancy Ann Wynne Chandler